Przesyłka paczki do Chorwacji i z Choracji do Polski - CROTOUR

Paczka do Chorwacji

CROTOUR

Poza usługami transportowymi, świadczymy także inne, pomniejsze usługi. Jedną z nich jest paczka do Chorwacji lub z Chorwacji. Usługę tę dedykujemy osobom, które chcą wysłać część rzeczy - np. sprzęt sportowy lub dziecięce akcesoria - zanim dojadą na miejsce, by rozpocząć wakacje lub urlop. Paczka z Chorwacji to opcja dla osób, zrobiły na miejscu duże zakupy i nie zmieszczą się one do bagażu w drodze powrotnej busem. To także propozycja dla przedsiębiorców, którzy na niewielką skalę importują chorwackie przysmaki, wyroby i rękodzieło, by móc sprzedawać je w Polsce.

Ile kosztuje paczka do Chorwacji?

Osoby, które chcą wysłać paczkę do Chorwacji busem CroTour, zachęcamy do zapoznania się z poniższym cennikiem:

● duża walizka do 35 kilogramów lub 110 litrów - 150 złotych / 35 euro
● rower w jedną stronę - 250 złotych / 60 euro
● inne, niewielkie przesyłki o wadze do 1 kilograma - 150 złotych / 35 euro

Poza wymienionymi powyżej przykładowymi paczkami do Chorwacji, oferujemy także transport innego załadunku. Zachęcamy do kontaktu - przygotujemy indywidualną wycenę na każde zapytanie.

Paczka do Chorwacji - co przewozimy?

Paczka do Chorwacji przybiera różne formy i kształty. Przesyłki, jakie otrzymujemy od naszych klientów do przewiezienia, to m.in. sprzęt sportowy - przede wszystkim rowery, a także inne przedmioty, np. nadprogramowy bagaż, który nie zmieścił się w limicie wagowym naszej linii. Przypominamy, że każdy pasażer do naszego busa może zabrać 2 sztuki bagażu: walizkę do 35 kilogramów lub 110 litrów i mały, podręczny bagaż. Wszystko, ponad te nieodpłatne bagaże, można wysłać przy pomocy naszej dodatkowej usługi paczka do Chorwacji.

Przesyłka do Chorwacji bezpiecznie i tanio

Oferujemy przesyłkę do Chorwacji lub z Chorwacji. Paczkę można wysłać, nie jadąc z nami. Na całej trasie naszego busa, czyli od Krakowa, przez Śląsk, Czechy, Słowację i Chorwację, możemy zawieźć dowolny załadunek. Najczęściej przesyłki do Chorwacji to rowery lub inne rzeczy, które nie zmieściły się w limicie bagażowym. W podróż busem CroTour można zabrać ze sobą dwa bagaże: jeden podręczny i drugi - walizkę ważącą do 35 kilogramów lub 110 litrów. W cenie biletu można zabrać również wózek dla dziecka , lodówkę turystyczną. Wszelkie bagaże przekraczające te normę możemy zabrać w ramach usługi paczka do Chorwacji.

Paczka z Chorwacji do Polskip

Usługi przewozu paczek świadczymy na trasie Polska - Chorwacja i Chorwacja - Polska. Paczka z Chorwacji do Polski może zawierać pamiątki i lokalne przysmaki, które nie zmieściły się w nieodpłatnym bagażu do busa. Suweniry i produkty, które warto przywieźć z tego egzotycznego zakątka, to m.in. lawenda pod każdą postacią, słynne pierniki w kształcie serca, wino, oliwa, miody, figi, likier Maraschino z okolic Zadaru i inne lokalne alkohole. Wiele osób wysyła też w paczce z Chorwacji do Polski sprzęt sportowy (np. rower) lub inne rzeczy, które zajmują dużo miejsca i ciężko je pomieścić w średniej wielkości walizce. Mogą to być dziecięce akcesoria, np. wózek, krzesełko do karmienia lub też profesjonalny sprzęt do nurkowania, surfingu, windsurfingu, kitesurfing czy górskiej wspinaczki.

CRODRIVE Sp. zo.o.


ul Świętego Filpa 23/3
31-150 Kraków
NIP : 6762595549 KRS:0000894465

697 069 112

KONTAKT@CROTOUR.PL

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

+ 48 697 069 112

Cartrade © Copyright 2019